Domovská stránka » Fixoprost – prémiové tabletky na prostatu

Fixoprost - tabletky na prostatu

Fixoprost – prémiové tabletky na prostatu

Možno máte aj vy problémy s prostatou. Nie je to nič príjemné. Časté močenie, prerušovaný prúd a nočné výlety na WC. sú deprimujúce pre každého muža s diagnózou N40 – benígne zväčšenie prostaty. Pomôcť vám však môžu koncentrované tabletky na prostatu Fixoprost.

Fixoprost bol vyvinutý tými najlepšími farmaceutickými odborníkmi tak, aby účinkoval rýchlo a aby užívateľovi poskytoval pohodlie. My muži predsa vieme, že na pravidelné užívanie liekov sa zabúda tak ľahko… Fixoprost sa preto užíva iba raz denne. Stačí zapiť jedinú tabletku vodou a máte na celý deň pokoj. Prvé výsledky v podobe zlepšenia vášho stavu môžete očakávať už po dvoch týždňoch od momentu, kedy ste začali Fixoprost používať. Budete cítiť, že sa intervaly medzi jednotlivými návštevami WC začínajú predlžovať a že potrebujete oveľa menej času na to, aby ste sa vyprázdnili.

lieky na prostatu

Fixoprost v porovnaní s inými tabletkami na prostatu

Prečo by ste ale mali svoje zdravie vložiť do rúk relatívne nového prípravku, keď na trhu existuje niekoľko overených a etablovaných značiek? Fixoprost by ste mali vyskúšať jednoducho pre to, že je lepší ako väčšina špičkových prípravkov ktoré môžete u nás získať. Pokúsime sa toto tvrdenie hneď aj dokázať vecnými argumentami v podobe čísel. Fixoprost budeme porovnávať s jedničkou na našom trhu, s liekom na prostatu ktorý určite poznáte z televíznej reklamy a je predpisovaný mnohými lekármi. Ako hlavnú porovnávaciu veličinu si zvolíme to najdôležitejšie – zloženie a gramáž účinných látok. zistenia popíšeme pod tabuľkou.

Tabuľka: porovnanie účinných látok vo Fixoproste a v konkurenčnom produkte.

Účinné látky obsiahnuté v prípravkoch
Zložky Fixoprost Iné známe tabletky
Palma Serenoa plazivá 11:1 320 mg 320 mg
Ginko dvojlaločné 30 mg 0 mg
Žihľava dvojdomá 25 mg 0 mg
Lykopén 15 mg 0 mg
Pomocné látky
Vegetariánska želatína (rastlinná) áno nie
Stearan horečnatý áno nie
Inulín áno nie
Sukcinylovaná želatína (živočíšna) nie áno
Glicerol nie áno
Oxid titaničitý (E171) nie  áno
Čierny oxid železitý (E172) nie áno
Žltý oxid železitý (E172) nie áno
Karmín (E120) nie áno

(zdroj údajov o prípravku Fixoprost: etiketa. Zdroj údajov o porovnávanom prípravku: príbalový leták)

Čo hovorí tabuľka?

Ako ste sa mohli presvedčiť, konkurenčný produkt obsahuje len výťažky z palmy Serenoa plazivá. Tam zoznam účinných látok končí a nastupuje zoznam rôznych prídavných pomocných látok a éčok, ktorých nie je primálo. Aj v tabletkách na prostatu Fixoprost môžete nájsť niekoľko prídavných látok. Je ich ale menej ako v prípade konkurenčného produktu. Ak sa však zameriame na účinné látky Fixoprostu, zisťujeme že okrem Serenoi plazivej, obsahuje aj ďalšie blahodárne látky dôležité pre močové ústrojenstvo. Ide o extrakty z Ginka dvojlaločného, Žihľavy dvojdomej, ale aj Lykopén, ktorý nie je zastúpený v zanedbateľnom množstve.

Jedno balenie Fixoprostu obsahuje 60 kapsúl. To je rovnaké množstvo ako v prípade konkurenčného produktu. Dávkovanie je tiež rovnaké. Cena Fixoprostu však mierne prevyšuje cenu konkurenčných tabletiek na prostatu, naproti tomu však Fixoprost ponúka širšie spektru účinných látok.

V predchádzajúcich riadkoch sme porovnali novinku na trhu s tabletkami na prostatu Fixoprost, s dobre etablovaným a obľúbeným konkurenčným produktom, ktorý určite poznáte z aj z televíznej reklamy. Z porovnania vyplýva, že Fixoprost obsahuje vyšší podiel účinných látok, a naopak nižší podiel nežiadúcich prídavných látok. Vyberte si ale tie tabletky na prostatu, ktoré vám budú vyhovovať najviac. Pri výbere držíme palce a prajeme skorú úľavu od nepríjemných príznakov diagnózy N40!

Kúpiť Fixoprost