Domovská stránka » Novinky » EREXAN Prostate zachráni mužskú prostatu

Erexan Prostate

EREXAN Prostate zachráni mužskú prostatu

Možno máte aj vy problémy s prostatou. Nie je to nič príjemné. Časté močenie, prerušovaný prúd moču a nočné výlety na WC, sú deprimujúce pre každého muža trpiaceho diagnózou N40 – benígne zväčšenie prostaty. Pomôcť vám však môžu koncentrované tabletky na prostatu EREXAN Prostate.

EREXAN Prostate sme vyvinuli tak, aby účinkoval rýchlo a aby užívateľovi poskytoval pohodlie. My muži predsa vieme, že na pravidelné užívanie rôznych piluliek sa zabúda veľmi ľahko. EREXAN Prostate sa preto užíva iba raz denne. Stačí zapiť jedinú kapsulu s vodou a máte na celý deň pokoj. Prvé výsledky v podobe zlepšenia pohody prostaty môžete očakávať už po dvoch týždňoch od momentu, kedy ste začali EREXAN Prostate používať. Budete cítiť, že sa intervaly medzi jednotlivými návštevami WC začínajú predlžovať a že na vyprázdnenie stačí už len pár sekúnd a nie dlhé minúty.

EREXAN Prostate v porovnaní s bežnými tabletkami na prostatu

Prečo by ste ale mali svoje zdravie vložiť do rúk EREXANU Prostate, keď na trhu existuje niekoľko overených a etablovaných značiek? EREXAN Prostate by ste mali vyskúšať jednoducho preto, že je lepší ako väčšina marketingových prípravkov, ktoré môžete kúpiť v lekárni. Toto tvrdenie dokazuje tabuľka nižšie. EREXAN Prostate v nej porovnávame s jedničkou na našom trhu (ktorú nemôžeme menovať). Tento známy liek na prostatu však určite poznáte z televíznej reklamy a je predpisovaný mnohými lekármi. Ako hlavnú porovnávaciu veličinu si zvolíme to najdôležitejšie – zloženie a množstvo účinných látok. Zistenia vysvetlíme pod prehľadovou tabuľkou.

Tabuľka: porovnanie účinných látok v EREXANe Prostate a v konkurenčnom produkte.

Účinné látky obsiahnuté v prípravkoch

Zložka EREXAN Prostate Známy liek na prostatu
Palma Serenoa plazivá 320 mg 320 mg
Žihľava dvojdomá 200 mg 0 mg
Ginko dvojlaločné 30 mg 0 mg
Lykopén 25 mg 0 mg
Zinok 15 mg 0 mg

Pomocné látky

Celulóza (vegánska kapsula) áno nie
Rastlinné horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka) áno nie
Sukcinylovaná želatína (živočíšna) nie áno
Glicerol nie áno
Oxid titaničitý (E171) nie  áno
Čierny oxid železitý (E172) nie áno
Žltý oxid železitý (E172) nie áno
Karmín (E120) nie áno

(zdroj údajov o prípravku EREXAN Prostate: etiketa. Zdroj údajov o porovnávanom prípravku: príbalový leták)

Čo hovorí tabuľka?

Ako ste sa mohli presvedčiť, konkurenčný produkt obsahuje len výťažky z rastliny zvanej Palma Serenoa plazivá (Saw palmetto). Tam zoznam účinných látok končí a nastupuje zoznam rôznych prídavných pomocných látok a éčok, ktorých nieje primálo. Aj v tabletkách na prostatu EREXAN Prostate môžete nájsť niekoľko prídavných látok. Je ich ale menej ako v prípade konkurenčného produktu. Ak sa ale zameriame na účinné látky EREXANu Prostate, zistíme že okrem Serenoi plazivej, obsahuje aj ďalšie blahodárne látky dôležité pre močové ústrojenstvo. Ide o extrakty z Ginka dvojlaločného, Žihľavy dvojdomej, ale aj Lykopén, ktorý nie je zastúpený v zanedbateľnom množstve. EREXAN Prostate taktiež obsahuje aj Zinok, ktorý je nenahraditeľný pre normálnu funkciu reprodukčného systému (teda pohlavných orgánov).

Jedno balenie EREXANu Prostate obsahuje 60 kapsúl. To je rovnaké množstvo ako v prípade konkurenčného produktu. Dávkovanie je tiež rovnaké. Cena EREXANu Prostate však mierne prevyšuje cenu konkurenčných tabletiek na prostatu, naproti tomu však EREXAN Prostate ponúka širšie spektru účinných látok.

V tomto článku sme porovnali novinku na trhu s tabletkami na prostatu EREXAN Prostate, s dobre etablovaným a obľúbeným konkurenčným produktom, ktorý určite poznáte aj z televíznej reklamy. Z porovnania vyplýva, že EREXAN Prostate obsahuje vysokú pestrosť účinných látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú zdravie prostaty. Navyše, obsahuje oveľa menej nežiadúcich prídavných látok. Erexan Prostate sme vyvinuli tak, aby prinášal tie najlepšie benefity mužom, ktorí to so starostlivosťou o svoju prostatu myslia vážne.