Domovská stránka » Novinky » Modernizácia obalov EREXAN

Nové obaly erexan

Modernizácia obalov EREXAN

Vážení zákazníci a priaznivci našej firmy,

s radosťou vám oznamujeme vzrušujúce novinky, ktoré prinášame v rámci našej firmy. Po úspešnom prechode na nový tvar dóz našich výživových doplnkov línie EREXAN, sme sa rozhodli ísť ešte ďalej a inovovať aj vizuálny vzhľad etikiet našich produktov. Týmto krokom dávame našim produktom nielen novú identitu, ale aj nový dych modernosti a kvality.

Postupne budeme uvádzať na trh produkty s novými etiketami, aby ste mohli túto zmenu pociťovať plynule a bezstarostne. Naším cieľom je ukončiť tento prechod na nový dizajn do konca tohto roka, čím vám chceme priniesť jednotný a čerstvý zážitok pri užívaní našich výrobkov.

Ale pozor, to nie je všetko! Radi by sme vás oboznámili s našou novou kolekciou troch účinných produktov, ktoré sme s veľkým zaujatím vyvíjali počas posledného roka. Tieto nové prírastky do našej ponuky sú výsledkom našich snáh priniesť vám to najlepšie, čo trh výživových doplnkov môže ponúknuť.

Odhalenie týchto nových produktov je plánované v najbližšom období, a preto vás žiadame, aby ste sa nechali prekvapiť ich účinkami a benefitmi. Sme si istí, že vás nové prírastky do našej rodiny produktov nadchnú a posunú vaše ciele zdravia a pohody ešte ďalej.

Radi by sme sa vám poďakovali za vašu vernosť a podporu, ktorú nám prejavujete. Vaše dôveryplné odozvy nás inšpirujú k neustálemu zdokonaľovaniu našich produktov a služieb.