Domovská stránka » Novinky » Pripravovaná zmena v portfóliu NEURINU – Super OMEGA-3 nahradia Norsk OMEGA-3

Pripravovaná zmena v portfóliu NEURINU – Super OMEGA-3 nahradia Norsk OMEGA-3

Vážení priatelia, chceme vás informovať o dôležitej zmene v našej ponuke produktov. Naša spoločnosť je hrdým producentom značky NEURINU a s radosťou oznamujeme, že sme sa rozhodli pre zmenu jedného z našich najpopulárnejších produktov.

Onedlho bude náš produkt Super OMEGA-3, známy svojimi vynikajúcimi vlastnosťami a kvalitou, nahradený novým a ešte kvalitnejším výživovým doplnkom – Norsk OMEGA-3.

NEURINU Noresk OMEGA-3 EPAX

NEURINU Norsk OMEGA-3 predstavuje novú úroveň v kvalite a účinnosti. Sú to OMEGA-3 mastné kyseliny, ktoré pochádzajú priamo z čistej nórskej prírody, vyrobené patentovanou technológiou firmou EPAX®. Oproti predchádzajúcemu produktu, obsahuje rybí olej EPAX® výrazne väčšie množstvo účinných látok EPA a DHA (i keď bez prídavku vitamínu E), ktoré sú nevyhnutné pre zdravie nervového a kardiovaskulárneho systému. Rybí olej EPAX® je právom považovaný za najkvalitnejší na svete. Zmena sa nedotkne veľkosti kapsule, tá ostáva oválna s dĺžkou iba 10mm pre pohodlné prehĺtanie. Aj dávkovanie ostáva nezmenené – deti nad 3 roky užívajú 1 kapsulu denne s jedlom, dospelí užívajú 3 kapsuly denne taktiež s jedlom.

Tento krok sme urobili s cieľom ponúknuť vám, našim zákazníkom, ešte lepšie a kvalitnejšie produkty. Veríme, že Norsk OMEGA-3 bude pre vás rovnako skvelou voľbou ako jeho predchodca, ak nie lepšou.

Predpokladáme, že nový produkt NEURINU Norsk OMEGA-3 bude dostupný na prelome mája a júna a plynule vystrieda pôvodné OMEGA-3 mastné ksyeliny.

Ďakujeme vám za vašu vernosť a dôveru. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť ponúknuť tú najlepšiu kvalitu v oblasti výživových doplnkov.