Domovská stránka » Novinky » Úspešná účasť našej firmy na výstave Interbeauty a Biostyl 2023

Augeri - Interbeauty 2023

Úspešná účasť našej firmy na výstave Interbeauty a Biostyl 2023

V dňoch 10. a 11. novembra 2023 sa naša firma s veľkým nadšením zúčastnila významnej výstavy Interbeauty a Biostyl, ktorá sa odohrala v Bratislavskej Inchebe. Podujatie, ktoré priviedlo veľké množstvo významných vystavovateľov, odvetvových profesionálov a nadšených návštevníkov, poskytlo nám výnimočnú príležitosť predstaviť naše inovatívne produkty a rozšíriť naše obchodné vzťahy s novými odberateľmi ale aj dodávateľmi.

Naše vystavené produkty, vrátane tohtoročných noviniek – BOOST Collagénu, FitoSlimu a EREXAN Super SHOTu, si získali pozornosť návštevníkov vďaka ich kvalite a jedinečným vlastnostiam. Počas výstavy sme usporiadali viac ako 300 ochutnávok, kde návštevníci mohli vyskúšať naše najnovšie produkty.

Ochutnávka BreastExtra+ BOOST Collagén

Zvláštnu pozornosť si získal náš najnovší produkt, BreastExtra+ BOOST Collagen, ktorý bol označený návštevníkmi za najchutnejší kolagén, aký kedy ochutnali. Tento ohlas nás nesmierne teší a svedčí o kvalite a inováciách, ktoré prinášame na trh.

Rovnako sme pozorovali veľký záujem a nadšenie návštevníkov o našu firmu a produkty, čo sa odrážalo v obrovskom množstve pozitívnych ohlasov. To nám poskytuje potvrdenie, že sme na správnej ceste a naše produkty nachádzajú silné miesto v srdciach našich zákazníkov.

Augeri s.r.o. vástava

Naša účasť na tejto výstave bola výnimočná príležitosť predstaviť našu firmu a produkty širšiemu publiku a vytvoriť nové perspektívne obchodné vzťahy. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s našimi novými partnermi a veríme, že naša prítomnosť na tejto výstave bude len prvým krokom k novým úspechom a inováciám.

NEURINU Serotogen - na vystave Interbeauty a biostyl

Sme vďační za pozitívne ohlasy a podporu od návštevníkov a veríme, že naše produkty prinesú radosť a prospech našim zákazníkom. Naša firma Augeri s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcim podnikom v oblasti produkcie a distribúcie špeciálnych výživových doplnkov a sústavne sa snaží prinášať kvalitné a účinné produkty na trh. Viac informácií o našich produktoch a firme nájdete na tejto stránke.

Špeciálne poďakovanie patrí všetkým kolegom, ktorí spolupracovali na príprave a realizácii výstavy. Bez vás by to nešlo 🙂

Pre médiá: Pre ďalšie informácie, rozhovory alebo obrazový materiál, kontaktujte nás pomocou známych kontaktných údajov.